Apartmány NA KOBYLCE, Filipova Huť - Modrava, Šumava

V nádherné přírodě, uprostřed horských luk a slatí

Nově postavená chalupa se nachází v nejvýše položené osadě v České republice Filipova Huť. Svou polohou je ideální pro rodiny s dětmi, všude kolem je krásná příroda a klid.

U domečku se nám pasou koníci, kteří vás rádi svezou.

Nabízíme pronájem 4 apartmánů, celková kapacita je 12 osob. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, vlastní kuchyňka s vybavením je na každém pokoji.

Parkoviště
se nachází přímo u chaloupky. Nabízíme společenskou místnost.

Filipova Huť je nástupním místem na rozsáhlou síť turistických, cykloturistických a běžkařských tras. V zimě se přímo u chaloupky napojíte na běžecké tratě směrem na Kvildu, Modravu, Březník aj. V blízkosti jsou lyžařské areály Kvilda, Zadov - Churáňov, pro nenáročné lyžařský vlek na Modravě.

V létě se nabízí cykloturistika, pěší turistika. Filipova Huť je výchozí místo pro výlety všemi směry - směr Kvilda, Horská Kvilda, Modrava.

Tipy na výlety - Březník, Tříjezerní slať, Poledník, Povydří, Jezerní slať, Chalupská slať, Luzenské udolí, Prameny Vltavy, Boubínský prales, hrad Kašperk ...

V letních měsících je doprava zajištěna zelenými autobusy (zastávka ve Filipově Huti cca 400m od chalupy), kterými se lze dopravovat po celé Šumavě i s horskými koly (další autobusy na tyto spoje navazují.)

Ceník:

Ceny v Kč za osobu a noc

Dospělí Děti od 2 do 14 let
 Děti do 2 let
600,-
+ 20,-  poplatek obci
450,-
200,-

Cena 600,- Kč platí i pro svátky a prázdniny

K ceně se připočítává poplatek obci 20,- Kč za osobu a noc.

Kontakt:

APARTMÁNY NA KOBYLCE
Veronika Svobodová
Filipova Huť 31
341 92 Kašperské Hory
IČ: 88541436

Tel: 777 888 060
E-mail: veronika.nakobylce@seznam.cz
Těšíme se na vaši návštěvu.
Masáže
Masáže